O firmie

Główny profil naszej działalności to sprzedaż i serwis urządzeń biurowych takich jak kserokopiarki, drukarki, faksy oraz niszczarki dokumentów. W stałej ofercie posiadamy urządzenia nowe oraz poleasingowe wiodących marek na rynku: Canon i Konica Minolta. Prowadzimy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń drukująco-kopiujących występujących na naszym rynku.

Posiadamy w naszej ofercie profesjonalne urządzenia do skanowania, wydruku i obróbki dokumentów wielkoformatowych niemieckiej marki ROWE. Są to urządzenia godne polecenia do skanowania map, projektów, rysunków i dokumentacji technicznej.

Oferujemy pełną gamę materiałów eksploatacyjnych do Państwa urządzeń, zarówno oryginalnych jak i alternatywnych. W celu obniżenia kosztów eksploatacji oraz ochrony środowiska wprowadziliśmy do naszej oferty materiały regenerowane.

Naszym Partnerom Biznesowym zapewniamy nowoczesne i oszczędne rozwiązania obiegu dokumentów, utrzymanie sprawności urządzeń, szybką dostawę materiałów eksploatacyjnych i indywidualne podejście do każdego klienta.

Obecnie zaopatrujemy kilkaset firm, naszymi klientami są małe i średnie firmy, duże przedsiębiorstwa, placówki medyczne, urzędy, szkoły oraz uczelnie.

Pragniemy podziękować wszystkim naszym Klientom za zaufanie, a szczególnie tym, którzy nagrodzili nas referencjami doceniając nasze wysiłki i potwierdzając, że nasze zaangażowanie i praca mają sens.